اشتباه ما باعث سخت جریمه شدنمان می‌شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا لک پس از تساوی مس و گیتی‌پسند در بازی رفت فینال لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: بازی سختی بود و دوتیم بالای جدول شناخت زیادی از یکدیگر داشتند و بازی‌ای بود که هر تیمی می‌دانست باید کمتر اشتباه کند و اگر بیشتر اشتباه می‌کرد سخت جریمه می‌شد، به همین دلیل بازی درگیرانه‌ای را شاهد بودیم.

سرمربی تیم گیتی‌پسند تصریح کرد: در نیمه اول بازی پایاپایی انجام شد و در ۱۲ دقیقه ابتدایی نیمه دوم گیتی‌پسند بهتر بود و ۶ دقیقه هم آن‌ها بر بازی مسلط شدند، در مجموع در نیمه دوم درصد به گل رسیدن ما بیشتر بود و در نهایت بازی مساوی شد.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم تیم را ریکاوری کنیم و تلاش امروز را در زمین خودمان در اصفهان انجام دهیم و بتوانیم پیروز باشیم، باید دانست تیم‌ها به جهت بازیکنانی که دارند جو تماشاگر و فشارهای بیرونی روی آن‌ها تأثیر چندانی نخواهد گذاشت و ما در بازی برگشت باید با آنالیز اتفاقات بازی برگشت باید آنچه به سود ماست را اجرا کنیم.

لک بیان داشت: هواداران گیتی‌پسند در بازی برگشت تیم خود را تنها نگذارند تا بتوانیم به آنچه مستحق آن هستیم دست پیدا کنیم، برخی تماشاگران گیتی‌پسند امروز هم در تبریز آمدند و تیم خود را حمایت کردند که بسیار جای شادمانی دارد که ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم شرایط فراهم شود تا در هفته آینده همه هواداران در ورزشگاه حضور پیدا کنند، طبیعتاً جام قهرمانی کمترین چیزی است که ما می‌توانیم به آن‌ها اعطا کنیم.

سرمربی تیم گیتی‌پسند درباره وضعیت مدیریت سالن در بازی فینال اظهار داشت: نمی‌توان یک یا دو تماشاگر را به هواداران آذری ربط داد، این تیم هواداران خوب و پرشوری دارد، منتهی برخی اتفاقات نیز رخ می‌دهد که مأموران امنیتی باید با آن برخورد می‌کردند و فکر می‌کنم مشکل حادی نبود و امیدوارم بتوانیم در اصفهان پذیرای خوبی برای هواداران تبریزی باشیم.

مهران عالی‌قدر نیز پس‌ازاین دیدار اظهار کرد: امروز بازی پایاپای با تیم مس داشتیم و لایق پیروزی بودیم اما این اتفاق نیفتاد، در بازی‌های حساس اشتباهات حرف اول را می‌زند و باید از اشتباهات نهایت استفاده را کرد، روز کم‌اشتباهی داشتیم و به بازی روزی پنجشنبه در اصفهان امید داریم.

بازیکن تیم گیتی‌پسند تصریح کرد: در اصفهان خیلی شرایط ما بهتر خواهد بود و شک نکنید که هوادارانمان کنارمان بودند، کف‌پوش زمین اصفهان بسیار با کیفیت‌تر است و قطعاً بازی زیبایی را در دیدار برگشت شاهد خواهید بود و امیدوارم درگیر حاشیه در این دیدار نشویم، مس تیم خوب و قوی است.

وی درباره حضور هواداران گیتی‌پسند در تبریز نیز گفت: وجود هوادار نقطه روشنی در فوتسال ماست و باعث رونق گرفتن بازی است، قطعاً این لطف هواداران را فراموش نخواهیم کرد و اگر هواداران تبریز نیز به اصفهان بیایند یقیناً به همین شایستگی از آن‌ها میزبانی خواهد شد.

مهدی جاوید نیز پس از دیدار مس سونگون و گیتی‌پسند اظهار کرد: همان‌طور که پیش‌بینی می‌کردیم مس در برابر ما تخریبی بازی کرد و ما در حمله تیم همیشگی نبودیم، برنامه ما این بود که در تبریز بازنده نباشیم و در نیمه دوم موقعیت‌های بسیار خوبی پیدا کردیم که نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

بازیکن گیتی‌پسند افزود: اینکه بازنده نبودیم اتفاق خوبی برای ما بود و امیدواریم با یک استراتژی متفاوت به آنچه که حق ماست دست پیدا کنیم، در بازی برگشت نقطه عطف حضور هواداران ما در کنار تیم ماست، ما قدردان هوادارانی هستیم که امروز به تبریز آمده بودند.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج ۳۰/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *