قوچان‌نژاد: اگرچه مقابل عقاب پیروز شدیم اما از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

به گزارش خبرگزاری فارس، جبار قوچان‌نژاد در خصوص پیروزی تیمش در برابر عقاب نهاجا اظهار کرد: اگر چه پیروز شدیم اما از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم. عقاب ابدا تبم دست و پا بسته‌ای نبود و اگر به عملکرد این تیم بنگریم، می‌بینیم که در لیگ برتر ۹۷ موفق به کسب پیروزی در برابر کاله و گنبد شده‌است.

وی افزود: آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و وقتی راه می‌افتند به شدت خطرناک می‌شوند. ۲ هفته قبل در گنبد هم مقابل دیدگان ۶ هزار هوادار خونگرم گنبدی، با نتیجه ۳ بر ۲ باختند، ولی وقتی می‌توانیم یک سری از توانایی‌هایمان را بر حریف دیکته کنیم، نباید تعلل کنیم.

جبار قوچان‌نژاد تصریح کرد: بازیکنانم متاسفانه حریف را دست کم گرفتند و باعث شدند حریف گرم شود. معتقدم بایستی اعتراضات به داوری به حداقل برسد تا داور هم بتواند در آرامش کارش را بکند اما روی پوئن جنجالی این دیدار، خودم هم به شدت معترض بودم.

وی افزود: خیلی واضح، مشخص و حساس بود اما متاسفانه اشتباه شد. باید از هواداران تشکر کنم. به شخصه به عشق این هواداران در والیبال هستیم. سرما و گرما و برد و باخت برایشان فرقی ندارد و دستبوس تمام این مردان هستم.

وی تاکید کرد: بردیم ولی اصلا راضی‌کننده نبود، باید ۳-۰ می بردیم و این شکلی بردن راضی‌ام نکرد.

سرمربی پیام در خصوص محرومیت هواداران پیام گفت: در شهر ما هیچ اتفاقی نیافتاده‌بود، صرفا تماشاچی مشهدی در آن دیدار تحریک شد و پاسخ تحریک را داد ولی نمی‌دانیم چه شد که تماشاچی و لیدر و بازیکن ما محروم شدند. بارها گفتم عدالت باید برای همه یکسان اجرا شود.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *