مشکلات با اتحاد و مردم و مسؤولان حل می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، سرهنگ محمد رضایی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه منطقه قائم‌شهر با بیان اینکه با تکیه به قدرت نظامی در چهل سالگی انقلاب توانستیم  به توسعه برسیم، اظهار کرد ولی هنوز هم کلی کار داریم و باید در زمینه‌های دیگر همچون دستاوردهای علمی خوب عمل کنیم تا در برابر توطئه‌های دشمن مؤفق باشیم.

وی افزود: در شرایط امروز، دشمن از اقتصاد به عنوان پاشنه آشیل استفاده می‌کند و بنابراین برای مقابله با دشمن باید از اقتصاد مقاومتی، استفاده کنیم که بهترین راه مبارزه است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: در گذشته با اتحاد و همدلی بین مردم و مسؤولان از موانع زیادی عبور کردیم و در حال حاضر هم باید بدانیم که مشکلات امروز جامعه هم با اتحاد و منسجم شدن مردم و مسؤولان حل می‌شود.

وی با بیان اینکه  تهدیدهای دشمن برای ما فرصت نابی بوده که از آن استفاده کردیم، اظهار کرد: امروزه ما در سایه انقلاب اسلامی امنیت پایدار داریم و می‌توانیم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ایران اسلامی را در آرامش جشن بگیریم.

در ادامه فرمانده سپاه سابق ناحیه مقاومت بسیج قائم‌شهر با بیان اینکه پنج سال در این شهرستان حضور داشتم، اظهار کرد: در این مدت، ترویج روحیه انقلابی، شهادت‌طلبی و ایثارگری در دستور کار قرار دادم.

سرهنگ ابراهیم یعقوبی به ساخت درمانگاه امام علی(ع) شهرستان قائم‌شهر در سه فاز اشاره کرد و افزود: فاز نخست شامل درمانگاه عمومی، فیزیوتراپی، دندان‌پزشکی است که اجرایی شد و در حال حاضر ۲۲ دندان‌پزشک در آن فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: اجرای فاز دوم آن هم آغاز شده و بخش‌های بازتوانی و توانبخشی قلب و دیابت و عروق که در کشور دومین است و در نیمه شعبان به بهره‌برداری خواهد رسید.

یعقوبی در پایان گفت: ساخت ۵ سالن ورزشی از سال ۹۳ تا کنون، احداث ۳۵ مسکن محرومان از سال ۹۵ تا ۹۶ ، ایجاد ۷۰۰شغل از سال ۹۳ تا به امروز در قالب بسیج سازندگی و تهیه ۵۵ مورد جهزیه از خدمات گوشه‌ای از برنامه سپاه منطقه در زمان خدمت بنده بوده است.

به گزارش فارس، در پایان طی مراسمی، از زحمات و خدمات سرهنگ ابراهیم یعقوبی تقدیر و سرهنگ دوم پاسدار حسین علیزاده به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه قائم‌شهر معرفی شد.
 

انتهای پیام/۸۶۰۴۴/ج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *